Muzyka

Ponieważ lubię słuchać dużo muzyki i lubię się nią z innymi dzielić, to, żeby odseparować właściwą część bloga, zrobiłem sobie w muzycznym celu specjalny dział. Jego hasło przewodnie to: "Muzyka i/lub teledyski warte uwagi lub nie" i zgodnie z tym hasłem będą się tu pojawiały utwory i/lub teledyski warte uwagi lub nie. Kryterium dobierania i wrzucania nie jest znane nawet mnie, ale zasady są proste: jeden post - jeden YouTube, przy czym mam prawo wielokrotnie wrzucić ten sam zespół lub album. Utwór nie.

 • Behemoth - God = Dog

  Data dodania: Czwartek, 9 sierpnia 2018, 00:12

  No i jest nowy Adaś. Nie ma wątpliwości - Behemoth to obecnie najlepszy polski zespół, a jeśli chodzi o samą muzyczność i wpierdol, to jeden z lepszych metalowych w ogóle. Zapowiedź nadchodzącej płyty to również bardzo dobry numer, refren urywa głowę, a zaangażowanie dzieci to niezły krok dalej, tylko, na psią litość - ten tytuł (albumu zresztą też) jest tak głupi, że aż mi się przypomniało, jak byłem zażenowany, gdy wiele lat temu oglądałem wywiad z Nergalem i był tam taki dialog:

  [prowadzący] No co ty?!
  [adaś] Coty to po dachach biegają.

  To ten sam denny poziom, gdzie nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać - "God = Dog" wygląda, jakby czternastoletni Adaś obraził się na księdza za dwóję z religii i on mu teraz pokaże, a wychodzi na nieśmiesznego pajaca. I wali mnie nawiązanie tytułem do Crowleya, LaVeya, Nietzschego czy tam pies wie kogo, ten tytuł to żenująca próba szokowania w infantylny sposób, który nawet nie ma żadnego odzwierciedlenia w tekście ani w teledysku - który też sam w sobie jest nawet zabawny (refren urywa głowę również jako obraz), ale bądźmy szczerzy - nasrali tyloma symbolami, że na kolejne klipy nie starczy, a sensu w tym żadnego, "wpierdolmy wszystko, co się da, nieważne, że to się kupy nie trzyma, ważne, że jest dużo, obrazoburczo i mamy grubą babę z gołymi cycami".

  Tak, czy siak - do zobaczenia na koncercie, bilet już mam.

  youtubeplay

  Behemoth - God = Dog

  PS Już raz wspominałem o tym w jednym z wpisów - sam w liceum napisałem markerem na drzwiach sali od religii "bóg to chuj", tylko no właśnie - miałem wtedy 15 lat. Dalej mnie to bawi (i nawet dalej tak uważam), ale poważnej piosenki bym o tym nie nagrał.

  komentarze (0)
 • Wini - Rucham kurwy z moją dziewczyną

  Data dodania: Poniedziałek, 19 grudnia 2016, 12:11

  Doskonałe w każdym calu - muzyka, tekst, wykonanie.

  Wycierałem jej pizdę tej kurwy gębą, na żywo wyglądało to naprawdę ładnie;
  Pokaż cipę, wyliż mojej szmuli dupę;

  No kopalnia romantyzmu.

  youtubeplay

  Wini - Rucham kurwy z moją dziewczyną

  PS Już raz pisałem o tym człowieku, a niedługo napiszę raz jeszcze.

  komentarze (0)
 • Vektor - Terminal Redux

  Data dodania: Środa, 30 listopada 2016, 01:51

  Dawno żadna płyta nie porwała mnie tak, jak "Terminal Redux" - od pierwszej nuty wiedziałem, że przesłucham to do końca, chociaż zalatuje thrash metalem, którego słuchać nie chcę, nie lubię, nie potrafię. Nie wiem, jakim cudem dopiero teraz poznałem Vektor, ale kurwa

  youtubeplay

  Vektor - Terminal Redux

  komentarze (0)
 • Graveworm - Downfall of Heaven

  Data dodania: Sobota, 2 kwietnia 2016, 05:00

  Dobry Włoch, to napierdalający Włoch.

  youtubeplay

  Graveworm - Downfall of Heaven

  komentarze (0)
 • Abused Majesty - A Dream Of Sleeping Warriors

  Data dodania: Poniedziałek, 28 marca 2016, 03:59

  Sam, zupełnym przypadkiem, przez jakiś czas napierdalałem w zespole z Białegostoku (nie w tym poniżej), więc niech ludzie wiedzą, że polski metal to nie tylko Vader i Behemoth, a Podlasie też potrafi dopierdolić.

  youtubeplay

  Abused Majesty - A Dream Of Sleeping Warriors

  komentarze (0)
 • Prodigy - Smack My Bitch Up

  Data dodania: Piątek, 11 marca 2016, 02:44

  Numer, przy którym nauczyłem się liczyć do czterech, zanim jeszcze wiedziałem, co to 4/4, dzięki czemu mogłem szpanować przed kolegami z klasy (nie miałem kolegów), kiedy będzie "pizd".

  youtubeplay

  Prodigy - Smack My Bitch Up

  komentarze (0)
 • Pyorrhoea - Suicidal Masturbation

  Data dodania: Niedziela, 6 lipca 2014, 21:20

  Nie mam pojęcia, dlaczego to się jeszcze nie pojawiło na moim blogu, bo z jakiegoś powodu kurewsko mnie ten zespół bawi swoją nic nie wnoszącą, bezsensowną napierdalanką, która jednak czymś mnie przekonuje. Do jeżdżenia na rowerze zajebałem mp3 z internetu, do jeżdżenia furą kupiłem CD i katuję się tym gównem od co najmniej dziesięciu lat.

  youtubeplay

  Pyorrhoea - Suicidal Masturbation

  komentarze (0)
 • Aborted - Termination Redux

  Data dodania: Środa, 20 stycznia 2016, 23:17

  Byłem, widziałem na żywo i - mimo nieobecności wokalisty, który z jakiegoś powodu musiał wybyć - dostałem wpierdol, jakiego oczekiwałem. Niech żyją abortowani.

  youtubeplay

  Aborted - Termination Redux

  komentarze (0)
 • VVVVVV - Pushing Onwards

  Data dodania: Niedziela, 2 listopada 2014, 14:09

  Muzyka z gry VVVVVV nazywa się PPPPPP i jest zajebista.

  youtubeplay

  VVVVVV - Pushing Onwards

  komentarze (0)
 • Keep of Kalessin - Armada

  Data dodania: Piątek, 1 stycznia 2016, 19:36

  Get my armada off the ground!

  youtubeplay

  Keep of Kalessin - Armada

  komentarze (0)
 • Fear Factory - Genexus

  Data dodania: Sobota, 15 sierpnia 2015, 16:52

  Płyta sama w sobie może i nie byłaby zła, gdyby nie to, że całość brzmi jak "weźmy zwrotkę z kawałka A i wpierdolmy do kawałka B, dopierdolmy w chuj pedalski refren, wydajmy jako kawałek C i nikt się nie zorientuje". Ja się zorientowałem, jebany grubasie z gitarą, wsadź sobie ten album między fałdy, skurwysynu. Całość brzmi jak gówno, do tego takie, które Cazares już raz wysrał, a potem zjadł razem z Burtonem i zrobili Two Guys One Cup.

  youtubeplay

  Fear Factory Genexshit - Protomech

  komentarze (0)
 • Popek - B.A.D. POP - Samo Życie

  Data dodania: Wtorek, 10 marca 2015, 01:29

  Może mam spierdolone poczucie wartości, ale jak dla mnie ten facet wygrał życie. Zaczynał od durnego hip-hopu o jebaniu policji (Firma), a teraz żyje pełnią życia robiąc tylko to, na co ma ochotę, z pełną premedytacją pierdoląc opinie wszystkich dookoła. Wytatuował sobie niemal całe ciało, włącznie z gałkami ocznymi, napierdalał się w MMA, wyciął sobie chirurgicznie blizny na całej twarzy, wstawił złotą szczękę za 300 tysięcy złotych, z wyglądem czuba sam siebie mianował królem Albanii, a teraz żyje z zabawy muzyką.

  youtubeplay

  Popek - B.A.D. POP - Samo Życie

  PS jego najnowsza płyta kosztuje 40 000 (czterdzieści tysięcy) złotych. W cenę wliczono:

  1. wyjazd do Albanii 20 lutego na kręcenie 10 teledysków, w których oczywiście nabywca albumu się pojawi
  2. w chuj dobrą zabawę z gangiem i brudną Darianą
  3. album z podpisami w wersji demo oraz finalnej (czyli będziesz posiadaczem albumu, którego nikt inny nie posłucha) + dodatkowo Hotel + rzeka wódki i 10 striptizerek w jakuzzi, które zrobią wszystko, co tylko zapragniesz.
  +dodatkowo taki balet że będziesz to pamiętać do końca życia.”

  Same striptizerki na kilka dni kosztują niewiele mniej. Nie pytajcie, skąd wiem.

  komentarze (0)
 • Fleshgod Apocalypse - The Violation

  Data dodania: Poniedziałek, 9 lutego 2015, 02:29

  Wyglądają trochę jak pajace, do tego wokalista strasznie wkurwia swoją mimiką i próbami bycia zajebistym, ale widziałem to rok temu na żywo i przyznaję, że takiego wpierdolu jeszcze nie przeżyłem, do tej pory mam silny wzwód.

  youtubeplay

  Fleshgod Apocalypse - The Violation

  komentarze (0)
 • Porky Vagina - Ruchaj Świnie i Sraj

  Data dodania: Czwartek, 22 stycznia 2015, 11:26

  Świnia, świnia, nynyny. Utwór pochodzi z płyty "Wymiociny z Chlew Machiny" i jest zajebisty, co tu więcej mówić. Rzygi, sraczka i łechtaczka.

  youtubeplay

  Porky Vagina - Ruchaj świnie i sraj

  komentarze (0)
 • Zyklon - Psyklon Aeon

  Data dodania: Piątek, 9 stycznia 2015, 01:47

  Tak jakoś wyszło, że wybrałem się ostatnio do Berlina na piwo i kebaba. W podróży przypomniał mi się zespół sprzed lat wielu, lecz myślę, że nieprzypadkowo, bo z czym innym, jeśli nie z cyklonem, mogą kojarzyć się Niemcy? Swoją drogą - to ma już dwanaście lat, gdzieś mi chyba młodość spierdoliła

  youtubeplay

  Zyklon - Psyklon Aeon

  komentarze (0)

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^