Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

 • W szpitalu umarł pacjent (znowu)

  Data dodania: Wtorek, 24 lipca 2012, 17:11

  To, że w szpitalach umierają ludzie, to w zasadzie nic dziwnego. Warte uwagi jest to, że tym razem pacjent umarł tak bardzo, że jego zwołki znaleziono dopiero po dwóch miesiącach, podczas przeglądu instalacji. Ta historia jest tak dobra, że broni się sama i nie wymaga komentarza.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Matka skazana za seks z 16-letnim synem

  Data dodania: Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 02:46

  Jak można przeczytać w tym artykule, matka została skazana na cztery lata więzienia za seks z synem, którego nie widziała od 15 lat.

  Nie wnikam dokładnie w treść, bo Dailymail to taki odpowiednik Faktu, czyli szmatławiec, w którym wypisują brednie i mało kto w nie wierzy. Ale skoro już jest okazja, niech mi ktoś mądry powie - dlaczego rodzinne dymanie jest karalne?

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Bezdomni też chcą kotleta

  Data dodania: Sobota, 26 maja 2012, 14:58

  Kiedyś zjadłem obiad, po którym naprawdę zdrowo waliło z puchy i wymyśliła mi się wtedy taka zajebista rzecz.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Eurocyce i starczy zawód

  Data dodania: Piątek, 22 czerwca 2012, 18:07

  Od momentu rozpoczęcia Euro, we wszystkich serwisach, gdzie da się wklejać obrazki, można było zobaczyć zdjęcie baby z wielkimi cycami.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Problem złamanej ręki

  Data dodania: Niedziela, 24 czerwca 2012, 11:34

  Kiedyś w podstawówce przez przypadek złamałem koledze z klasy dwie ręce. Niechcący, bo graliśmy w piłkę na WFie i tak wyszło, że go podciąłem. No i dziś o poranku uświadomiłem sobie, że nie tylko nie mógł pisać, ale ktoś musiał podcierać mu dupę.
  Boże, dochodziłem do tego 20 lat.

  komentarze (0)
 • Poszukiwany, poszukiwana

  Data dodania: Piątek, 1 czerwca 2012, 19:02

  Znalazłem bloga, na którym autorka nabija się z ogłoszeń matrymonialnych zamieszczanych w różnych serwisach. Niby nic specjalnego, gdyby nie to, że znalazło się tam również i moje ogłoszenie.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Papież gra w piłkę

  Data dodania: Piątek, 15 czerwca 2012, 02:55

  Europierdolec 2012 udziela się każdemu. Osobiście, jak prawdziwy hipster, leję na tę imprezę, jebie mnie kto z kim, gdzie i kiedy, i nie rozumiem podniety kopaniem w jedenastu flaka z powietrzem. No, ale ok, nie jestem sam, innych to bawi, niech więc bawi. Okazuje się, że bawi nawet pana papieża.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Życie i śmierć Marvina Heemeyera

  Data dodania: Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 17:52

  Szczerze wkurwia mnie biurokracja, ograniczanie ludzi pojebanymi przepisami i wymyślanie coraz to nowych tworów przez bandę debili, która najczęściej nie ma pojęcia o sprawach, za które się zabiera. Gardzę urzędnikami i prywatnie uważam, że nie powinni mieć żadnych praw, za zatruwanie życia uczciwym ludziom powinni być wyłapywani jak szczury i wywożeni do obozów zagłady, a karnie za wybranie pracy urzędasa z własnej woli powinni pracować całą dobę - tak bym nie musiał brać wolnego gdy każą mi się stawić na żądanie, jak jakiś jebany niewolnik.

  I właśnie dlatego gdyby ktoś mnie kiedyś zapytał o mój autorytet, idola czy osobę, którą podziwiam, na pewno jedną z wymienionych przeze mnie osób byłby Marvin Heemeyer, drobny amerykański przedsiębiorca (oczywiście gdybym w danej chwili o nim pamiętał, a że zapewne byłoby inaczej, to moim autorytetem byłaby mama).

  Marvin Heemeyer stał się ikoną walki z biurokracją. I to dosłownie - w wyniku konfliktu z lokalnymi władzami zniszczył pół miasta, spowodował straty na 7 milionów dolarów, a potem umarł. Dziś, 4 czerwca, jest ósma rocznica jego śmierci.

  czytaj całość »komentarze (4)
 • Fucking Matt Damon

  Data dodania: Sobota, 14 grudnia 2013, 08:45

  Ta notka to takie gówno, że minutę po publikacji schowałem ją daleko na samym końcu bloga - jak już jest, to niech się chociaż pozycjonuje. Jeśli na nią trafiłeś, to miłej lektury, ale wiedz, że to jeden z tych tematów, których nie chcę mieć u siebie. Śmieszne, fajne, ale gdzie indziej.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Chytry plan z połykiem

  Data dodania: Piątek, 1 czerwca 2012, 14:12

  Trafiłem na zajebiste ogłoszenie. Aż mnie zazdrość wzięła, bo jak byłem mały to zawsze w głowie miałem tylko cycki i dymanie, a nie wpadłem na to jak poruchać za cudze. Boli tym bardziej, że dziś mi już nie staje i nie porucham nawet za własne.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Naukowcy potwierdzili istnienie charakterystycznego "zapachu starych ludzi"

  Data dodania: Czwartek, 31 maja 2012, 23:14

  W najnowszych badaniach naukowcy potwierdzili istnienie charakterystycznego, swoistego "zapachu starych ludzi", który nie jest spowodowany dietą, czynnikami środowiskowymi itp.

  To kurwa trzeba naukowców do odkrycia, że stare próchno nie potrafi dobrze wytrzeć dupy, naciera się naftaliną i obszczywa się, zagracając poczekalnię w przychodni?

  komentarze (0)
 • Attention Whore - słowo wstępu

  Data dodania: Sobota, 26 maja 2012, 00:08

  Otwieram tego bloga pełen obaw, z drżącym głosem i rękoma - w końcu będzie mógł moje wypociny zobaczyć każdy. Ponieważ mimo wszystko to moje podwórko, będą się tu pojawiały (prawie) wszystkie rzeczy, jakie uznam za stosowne, przez co obok poważnej relacji ze śmierci papieża może pojawić się wpis o biciu grubej kobiety kablem od żelazka.

  czytaj całość »komentarze (5)

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^