Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

 • Analny Wyziew Maryi

  Data dodania: Wtorek, 17 grudnia 2013, 10:39

  Jak donoszą media:

  Jedzenie, czy dotykanie ust ręką zanurzoną wcześniej w wodzie święconej jest groźne dla zdrowia. Aż 86 proc. próbek święconej wody wystawianych w kościołach było silnie skażonych bakteriami, m.in. kałowymi. Przeciętnie odnajdywano do 62 mln bakterii w 1 ml wody.

  W próbkach były bakterie E coli, Enterokoki oraz wywołujące silne biegunki Campylobacter. Naturalne źródła udostępniane wiernym w miejscach kultu religijnego skażone były dodatkowo azotanami.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Kutas na tle zachodzącego słońca

  Data dodania: Środa, 27 listopada 2013, 14:14

  Ci, co mnie znają, wiedzą że jestem wszechstronnie utalentowany - nie tylko prowadzę świetnego bloga, którego nikt nie chce czytać, ale do tego programuję, za co nikt nie chce mi płacić, pięknie rysuję, czego nikt nie chce oglądać, prowadzę działalność gospodarczą, która upada, gram w zespole, który koncertuje dla pustych sal, wiem wszystko o wszystkim, a dupy na mnie lecą (nie powiem, która część to kłamstwo). Zdałem dwa razy egzamin na kartę pływacką, której nigdy mi nie wydano, a w szkole podstawowej wygrałem konkurs ortograficzny, w którym nagrodą był słownik (też ortograficzny, podziwiam pomysłodawcę), czego niektórzy zazdroszczą mi do dziś. Grałem jednego z trzech króli w jasełkach, tego najbiedniejszego, zdarzyło mi się zagrać w teledysku i serialu, którego nikt nie chce oglądać, napisałem kilka opowiadań, których nikt nie chce czytać, i kilka piosenek, których nikt nie chce słuchać, grać ani śpiewać. No po prostu cud chłopak.

  Z kolei ci, którzy mnie nie znają, mają mnie za debila i eromitomana, który jedyne, co potrafi, to rozmawiać o cipach i rysować fiuty. I właśnie dla nich będzie ten wpis.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Kącik filmowy: elegancja-Francja

  Data dodania: Sobota, 23 listopada 2013, 16:35

  Francuzi potrafią robić dwa rodzaje filmów - totalne gówno (widzieliście kiedyś np. śmieszną francuską komedię?) i coś, co właściwie nie wiem jak nazwać, ale jest cholernie dobre.

  Nie ma nic po środku, nie ma dobrych filmów, średnich czy słabych. Jest francuskie gówno i francuski majstersztyk. Najczęściej gdy oglądam francuski film, to oglądam go z zażenowaniem, odrzuca mnie ich poczucie humoru, odrzucają mnie ich efekty specjalne i w ogóle cali oni mnie odrzucają, bo bełkoczą jakby rzygali, jedyne czego im zazdroszczę, to cipka Alizée. Ale jak już wezmą się za mocne kino, to cóż - robią je najmocniej.

  czytaj całość »komentarze (5)
 • Co łączy ludzi i zwierzęta?

  Data dodania: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 14:34

  Na którym etapie ewolucji matka natura się tak bardzo pierdolnęła i jak to się stało, że tak wykształcona forma życia, jak człowiek, dominująca rasa i w ogóle boski twór, robi coś tak upokarzającego jak sranie? Chyba każdy, kto mnie zna, wie, jak negatywny jest mój stosunek do defekacji. Mam tak bardzo wyrobione o niej zdanie, że zawsze wypowiadam się o niej w ten sam sposób, używam nawet tych samych zwrotów (i tych samych użyję tutaj).

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Kurwa po grecku

  Data dodania: Sobota, 26 maja 2012, 15:03

  Czasem czytam sobie pudelka i ostatnio trafiłem na artykuł opisujący greckie kurwy, które mają HIV i zarażają klientów, a których zdjęcia zostały ku przestrodze opublikowane przez władze.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Mięso w pudełku

  Data dodania: Wtorek, 21 stycznia 2014, 01:42

  Trochę ironiczne jest to, że jako człowiek pierdolący wszystkie święta i tradycje, ostatnimi czasy publikuję notkę z okazji każdego święta i tradycji, a Boże Narodzenie pierdolę tak bardzo, że napisałem z jego okazji nawet dwa razy. W każdym razie dostałem właśnie od koleżanki przypomnienie, że dziś jest dzień babci. Niepotrzebnie, bo kwiatków nie będzie - nie ma komu, bo obie moje babcie babciują już u pani bozi, razem z dziadkami zresztą.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Upadek człowieczeństwa

  Data dodania: Niedziela, 8 grudnia 2013, 23:06

  Tym razem będzie naprawdę bardzo poważnie, może nawet smutno i refleksyjnie. Nawet lead będzie smutny i krótki - za to reszta wpisu będzie koszmarnie długa. Być może będę żałował tej publikacji, bo będzie w zupełnie innej formie, niż dotychczasowe prostactwa, ale trudno - biorę na siebie to ryzyko.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Sposób na kobietę

  Data dodania: Wtorek, 15 października 2013, 01:09

  Każdego mężczyznę czasem trapi pytanie - jak poderwać kobietę? Sposobów na to jest wiele, jedne bardziej skuteczne, inne mniej, ale wszystkie mają jedną wadę - są oklepane do granic możliwości i żadna wartościowa kobieta na nie nie poleci. No bo po co jej ktoś nieoryginalny, kto nawet do podrywu używa oklepanych metod? Nuda w podrywie to i nuda w łóżku, szybki numerek, spust na cyce i lulu.

  Można też podrywać kobietę na pieniądze, samochód, na firmę, ale przecież nie szukamy kurwy, tylko małżonki, a na jebanie za kasę można iść do burdelu, nie trzeba sobie ściągać syfu do domu, bo potem trzeba sprzątać.

  Opracowałem więc kilka własnych sposobów. Część już przetestowałem i działa, chociaż nie zawsze przyciąga to, co byśmy chcieli (bo zdarzają się takie kobiety, które nie rozumieją, że owłosione pizdy, wąsy i nadwaga były sexy w średniowieczu).

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Jak grać na harmoszce?

  Data dodania: Sobota, 14 lutego 2015, 20:24

  Wszyscy dziś ostentacyjnie walentynki pierdolą albo afiszują się dostanymi kwiatami i buziakami, a ja nie. W każdym razie właśnie dziś, nie wiem czy to z okazji walentynek, czy tak sobie po prostu, ale przypomniała mi się zabawna historia - i opowiadam ją teraz, bo jest o miłości i harmonii, czyli do walentynek pasuje.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Bój w hucie

  Data dodania: Wtorek, 2 lipca 2013, 00:37

  Czasem tak bywa, że człowiek musi zrobić badania. Tym razem padło na mnie i na moją spermę.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Kącik filmowy 2: Srpski Film

  Data dodania: Wtorek, 5 marca 2013, 00:12

  "Srpski Film" (Serbski film, Serbian movie), jak łatwo można zgadnąć po tytule, to piękne serbskie kino. Tak piękne, że gdy poleciłem ten film w pracy, usłyszałem "Nigdy, kurwa, więcej nie obejrzę filmu, który mi poleciłeś, wypierdalaj. Nigdy.".

  czytaj całość »komentarze (0)
 • "Kochanie, wywalili mnie z pracy!"

  Data dodania: Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 01:14

  Dziś będzie wpis dwutematyczny - odniosę się zarówno do treści pewnego artykułu, jak i do samej jego formy. Głównym daniem będzie artykuł z WP.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Kobieta = świnia

  Data dodania: Niedziela, 16 grudnia 2012, 11:06

  Wbrew powszechnej opinii okazuje się, że baby to nie tylko chuje, ale również świnie. W internetach pojawiło się zdjęcie przedstawiające proces operacji (transformacji?) plastycznej świnia => kobieta.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Behemocz

  Data dodania: Poniedziałek, 20 maja 2013, 17:51

  Jakieś 15 lat temu byłem zafascynowany zespołem Behemoth. Średnio lubiłem ich muzykę, ale byli mężczyznami i można było sobie pierdolnąć ich logo na plecaku. Dziś nie można.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Przebieranie w Watykanie

  Data dodania: Wtorek, 5 marca 2013, 11:51

  Na WP pojawił się news o takim tytule: Przebieraniec spowodował ogromne zamieszanie w Watykanie!. Oczywiste pytanie, które nasuwa się po przeczytaniu nagłówka (i zobaczeniu zdjęcia) brzmi: który z nich to przebieraniec?

  czytaj całość »komentarze (0)

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^