Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

 • Terry kazał mi się rozebrać i pozować w "pozach, jak z porno"

  Data dodania: Niedziela, 20 lipca 2014, 04:19

  Zawsze jest długo i nie na temat, więc dziś zrobimy wyjątek - będzie krótko (a z tematem chuj). Wiem, trochę was ostatnio zaniedbuję, ale wykażcie zrozumienie, bo to nie dlatego, że was nie lubię - nie lubię nikogo poza sobą, ale pisanie wymaga czasu, z którym jest u mnie różnie, a ostatnio bardzo źle.

  W każdym razie natchniony ostatnim wpisem o Terrym Richardsonie chciałem przez chwilę poczuć się jak modelka-nie-kurewka, skorzystałem więc z okazji, że moja koleżanka z nadwagą przebierała się za szynkę (gdyby ktoś nie zrozumiał dowcipu, to tak wygląda szynka) i podpierdoliłem jej pończochy, po czym kazałem sobie robić zdjęcia. Wszystkich wam nie pokażę, bo są słabe, pokażę wam jedno, to najbardziej udane.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Terry Richardson zgwałcił mnie przez usta i ejakulował na moją twarz

  Data dodania: Środa, 11 czerwca 2014, 16:46

  Przeczytałem dzisiaj w męskiej prasie krótki artykuł o tym, jak to znany fotograf gwiazd zmuszał do uciech cielesnych swoje modelki. Bardzo mnie rozbawiło jak modelki-nie-kurewki, które - niczym elektryk Wałęsa - nie chciały, ale musiały, pogrążają dziś fotografa swoimi zeznaniami.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Lubię słuchać dużo muzyki

  Data dodania: Sobota, 14 czerwca 2014, 22:33

  W moim kąciku muzycznym, w którym jest muzyka, czytelników wita taki nagłówek:

  Ponieważ lubię słuchać dużo muzyki (...)

  Kilka osób różnymi kanałami zwróciło mi uwagę, że - ze względu na niepoliczalność muzyki - zwrot ten jest błędem językowym. Wierni czytelnicy na pewno przywykli do tego, że mój blog pełen jest tautologii, pleonazmów i innych słów, których znaczenia nie znam. Pełno jest też celowych przestawień, gier słownych, potworków gramatycznych i słowotwórstwa. Nadużycia, naginanie zasad pisowni, zabawa słowem (nie zawsze zabawna) - wszystko to bardzo ładnie, ale kaleczenie języka na moim blogu? Na to sobie pozwolić nie mogę, jeszcze ktoś by mnie wziął za debila i prostaka.

  Ponieważ mimo wszystko zasiano we mnie ziarno wątpliwości, postanowiłem zasięgnąć fachowej porady. W tym celu skontaktowałem się z profesorem Jerzym Bralczykiem, profesorem Mirosławem Bańko, z profesorem Janem Miodkiem oraz poradnią językową PWN. Ich odpowiedzi znajdują się w dalszej części wpisu.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Piwo, wóda, koks i dziwki

  Data dodania: Poniedziałek, 9 czerwca 2014, 06:20

  Wierni i uważni czytelnicy wyłuskali już zapewne z niektórych moich wpisów, że nie tylko prowadzę najlepszego bloga w całym szambie, ale między pisaniem kolejnych notek robię też kilka innych ciekawych rzeczy, jak na przykład podróżowanie i granie w zespole. Jedno nie przeszkadza drugiemu, bo koncertowanie często wiąże się z wyjazdami, co wpływa zresztą też na częstotliwość i możliwości blogowania, a ostatnim z takich wyjazdów była kilkudniowa trasa po polsce.

  Gwiazda powstaje wskutek kolapsu obłoku molekularnego – chmury materii złożonej w większości z wodoru, a także helu oraz śladowych ilości cięższych pierwiastków. Gdy jądro gwiazdy osiągnie dostatecznie dużą gęstość, rozpoczyna się proces stopniowej zamiany składającego się nań wodoru w hel na drodze stabilnych reakcji fuzji jądrowej

  Jeśli ktoś myśli, że życie gwiazdora w trasie polega na ruchaniu ciasnych fanek w drogich hotelach, to pewnie ma rację. Ja tymczasem pokażę wam, jak wygląda moje życie, gdyż moje jądra nie osiągnęły najwyraźniej jeszcze odpowiedniej gęstości.

  czytaj całość »komentarze (3)
 • The one made of dreams

  Data dodania: Wtorek, 18 marca 2014, 13:02

  Kurwa, kiedyś miałem sen, że byłem żółwiem ninja (tylko takim nowym). Gwałciłem Britney Spears na zapleczu i po tym, jak się do niej spuściłem, popatrzyłem jak obrzydliwe fiuty maja żółwie i się obudziłem.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Dużo dzieci – dużo szczęścia

  Data dodania: Poniedziałek, 3 lutego 2014, 23:01

  Tytuł wpisu to przysłowie cygańskie, co znaczy, że przysłowie kłamie - bo chyba każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie, że dzieci sprawiają dużo problemów. Główne problemy to to, że dziećmi trzeba się opiekować i trzeba na nie pracować, przez co człowiek nie ma czasu na swoje pasje, nie można pisać bloga ani jeździć konno, o czym cała polska przekonała się, śledząc uważnie przygody Katarzyny W. z Sosnowca.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Papież w promocji

  Data dodania: Wtorek, 22 kwietnia 2014, 14:24

  Chyba wszyscy wiedzą, że nieubłaganie nadciąga kanonizacja polskiego pana papieża. Z tej okazji odjebało chyba wszystkim - odjebało telewizji, gazetom, biurom podróży i ludziom, którzy korzystają z ich ofert, odjebało również sklepom i cukierniom.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Lech Wałęsa uratował Matkę Boską

  Data dodania: Czwartek, 10 kwietnia 2014, 14:54

  Został mi dziś podrzucony artykuł o dzielnym elektryku, który nie wahając się ani chwili, uratował nie byle kogo, bo mamę pani bozi.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Gwałt na pani bozi

  Data dodania: Wtorek, 11 marca 2014, 13:22

  Ostatnimi czasy internetowym hitem stał się artykuł pod tytułem "14-latek zgwałcił 3-letnią siostrzenicę".

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Nasz papież leczy raka!

  Data dodania: Wtorek, 11 marca 2014, 16:38

  W wychodzeniu z domu najgorsze jest to, że trzeba wyjsć z domu. Ale czasem warto, co udowodniłem sobie chociażby dziś, bo wystarczył krótki spacer, żebym zdobył materiał na bloga - otóż trafiłem na najnowsze wydanie Faktu, gdzie na pierwszej stronie straszy pan papież, a obok widnieje tekst:

  Nasz papież leczy raka! Niezwykłe historie ludzi, którym lekarze nie dawali szans na przeżycie. Ale gorąco modlili się do Jana Pawła II i stał się cud

  czytaj całość »komentarze (1)
 • House of Alexzander

  Data dodania: Środa, 12 lutego 2014, 05:02

  Nie będę się rozwodził, bo nie ma nad czym. Kim jest Elliott Alexzander? Podpis w jego profilu powinien wystarczyć za milion słów, drugim milionem będą zdjęcia. Nie pytajcie jak na to trafiłem, bo nie pamiętam - samo się znalazło. Ale jak już jest, to wy oglądajcie, a ja pójdę się wyrzygać.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Świńskie harce

  Data dodania: Środa, 19 lutego 2014, 05:29

  Hodowcy muszą zapewnić świniom zabawki. Z dniem 1 stycznia w życie weszła kolejna zaskakująca dyrektywa Unii Europejskiej. Chodzi o obowiązek zapewnienia rozrywki... trzodzie chlewnej.

  Czytając niektóre wpisy i oglądając nagłówek bloga, zapewne zauważyliście moje nie raz wyrażane uwielbienie dla świń (w jednym z komentarzy nawet porównano mnie z tym zwierzęciem, co mi poniekąd schlebia). Otóż w tym wszystkim nie chodzi tylko o moje świńskie cechy charakteru, świńskie żarty i świńskie zachowania - ja po prostu lubię świnie i kiedyś nawet jedną miałem (w sensie zwierzę, temat kobiet poruszałem ostatnio dość często i na razie starczy) - a jak już miałem, to mogę ocenić artykuł jako ekspert. Bo jakby nie patrzeć - jedna świnia to pół stada.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Bóg jest miłością

  Data dodania: Poniedziałek, 11 listopada 2013, 20:47

  Trafiłem właśnie na dziwny twór muzyczny, jednak zanim przejdziemy do samej muzyki, to zbuduję trochę napięcia, przedstawiając samego wykonawcę i jego album. W tym celu posłużę się praktycznie samymi cytatami, bo cóż mogę więcej dodać.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Wielka miłość i wielka rzepa

  Data dodania: Wtorek, 16 kwietnia 2013, 12:21

  Nadeszła wiosna, co jest zaskoczeniem, bo wyjątkowo wcześnie w tym roku. Ale to dobrze, bo zima jest dobra dla dzieci, jak można iść na sanki albo żreć śnieg - ludzi dorosłych zima tylko wkurwia i ludzie dorośli wolą wiosnę. Bo wiosna to morza szum, ptaków śpiew i czas na miłość.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Wygrywam tablet

  Data dodania: Sobota, 15 marca 2014, 22:23

  Na Wykopie, który często przeglądam, pojawił się właśnie konkurs Pepsi Max na legendę miejską. Większość uczestników i tak zamiast legend miejskich wkleja dowcipy, fragmenty pamiętników i pseudo opowiadania, więc pod wpływem chwili zrobiłem to samo. Myślę, że mam prawo was o tym poinformować, bo jeszcze nigdy nie pisałem pod konkurs, a twórczość własna wydawana pod ocenę innych zawsze jest ciekawym doświadczeniem, dostarczającym nie lada emocji.

  czytaj całość »komentarze (2)

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^