Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

It's alive!

Data dodania: Piątek, 6 maja 2016, 01:00

W obawie o utratę moich (około trzech, według statystyk) wiernych fanów napiszę to samo, co piszę zawsze po długiej ciszy/niemocy twórczej: wciąż żyję, choć na to nie wygląda. Można powiedzieć, że na chwilę dopadło mnie dorosłe życie, więc zwyczajnie nie mam czasu na swoją radosną twórczość, ale opłaciłem domenę na kolejny rok, więc umówmy się - dopóki blog działa, to znaczy, że będzie prowadzony, a wy będziecie na niego zaglądać dopóki domena nie zdechnie lub nie napiszę wyraźnie "adios".

Korzystając z okazji mogę za to uchylić rąbka tajemnicy - cierpliwość zostanie wam wynagrodzona, bo od jakiegoś czasu pracuję nad dwoma kolejnymi opowiadaniami z serii "Zwyrolfabet" - "B, jak Bukkake" oraz "C, jak Cysta", których fabuła nie jest tak oczywista, jak tytuły, do tego w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawią się tutaj dwa wyjątkowe wpisy, które będą wyjątkowe dlatego, że pierwszy raz w historii mojego świńskiego gnoju pojawią się filmy, które zamierzam zrobić ja sam (plus ktoś od montażu i kilku innych rzeczy, ale oni się nie liczą).

Tymczasem zawsze możecie sprawdzić, czy coś nowego nie pojawiło się na mikroblogu, gdzie umieszczam różne takie i inne, na które nie trzeba tyle czasu, co na inne inne.

Komentarze

  • Niedziela, 15 maja 2016 [04:00] plattentionwhore.pl

    Płaszczyzna, która nie dotyczy bloga, nie dotyczy bloga, więc takie rzeczy, jak: co, gdzie, kiedy, siebie, zespołu i co tworzycie, są ogłaszane poza blogiem (a i to nie zawsze), poza tym tutaj wrzucam tylko rzeczy i osiągnięcia wyjątkowo dobre i warte uwagi - opowiadania, obrazy, sranie do siaty i szczanie do kartonów, a nie jakieś tam pitu pitu

    #
  • Sobota, 14 maja 2016 [09:18] plA

    Najlepsza droga do zdobycia trzech kolejnych statystycznych, wiernych fanow to: nie oglaszac co, gdzie, kiedy; nie dac poznać siebie, zespołu i tego, co tworzycie. (Odnioslam sie celowo do płaszczyzny, ktora nie dotyczy bloga)

    #

Jeśli chcesz, możesz wystawić ocenę

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^