Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

Załóż czopkę

Data dodania: Niedziela, 27 września 2015, 20:52

Podczas ostatniego spotkania ze znajomymi rozmowy zeszły na temat związków, byłych i obecnych, w związku z czym przypomniała mi się bardzo zabawna historyjka, po której nastąpiła zmiana tematu.

Spotykałem się jakiś czas temu z pewną damą, którą kiedyś darzyłem sympatią większą niż obecnie i w czasach, kiedy tą sympatią ją darzyłem, to zdarzyło się raz tak, że z jakiegoś powodu musiała ta osoba używać czopków (takie coś, co się wkłada do dupy, można pomylić z czopkami do cipy lub zatyczkami do uszu). Nie pamiętam, jaki był to powód, ale dla fabuły to nieważne, bo pewnego razu osoba ta uznała, że stosuje chyba zbyt duże dawki, ponieważ źle się czuje.

Niewiele myśląc po prostu wyjęła z siebie to, co nie zdążyło się rozpuścić i odłożyła na biurko ze słowami "będzie na później". Niestety, "później" nigdy nie nadeszło (proktologia to prawie jak prokrastynacja), bo resztki czopka zjadł jej szczur, który biegał po całym domu. A podobno to takie inteligentne zwierzęta.

Komentarze

Nikt jeszcze nie napisał komentarza - możesz być pierwszy.

Jeśli chcesz, możesz wystawić ocenę

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^