Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

Prawdziwy facet nie boi się chodzić w różu

Data dodania: Piątek, 12 czerwca 2015, 21:13

Tekst z tytułu nie jest mój - jest autorstwa człowieka, którego kiedyś poznałem, chociaż nie było mi to do życia niezbędne. Człowiek ten, poza byciem idiotą, jest również blogerem i popełnił kiedyś długi wpis o tym, że róż jest męski, mężczyźni dobrze w nim wyglądają i nie powinni się go wstydzić ani bać.

Wspomniany wpis kolegi na zmianę bawił mnie i żenował przez lata, bo zawsze byłem pewien, że jedyna różowa rzecz, w której mężczyzna czuje się dobrze, to kobieca pizda, a kolor różowy nadaje się tylko do ubierania bab, ciot, gejów i pedałów.

Z wiekiem jednak coś mi się chyba pierdoli w głowie, bo ostatnio przeczytałem kilka swoich starych wpisów i strasznie wkurwia mnie moralizatorsko-wyniosły styl w niektórych z nich, przez co postanowiłem być trochę mniej kategoryczny, zadufany i bezkompromisowy, spróbowałem otworzyć się bardziej na świat i zdanie innych ludzi, po czym ubrałem się w róż.

I wiecie co? Jestem chyba trochę jak baba, bo dawno nic nie poprawiło mi humoru tak, jak zakup nowych ciuchów, a kolega miał rację - w różu czuję się perfekcyjnie. No i w tym wszystkim jest też jakiś plus dla was - jeśli kiedyś spotkacie na mieście kogoś w takiej koszulce, to można mu wtedy spuścić wpierdol za wypisywanie głupot w internecie - najprawdopodobniej będę to właśnie ja.

Komentarze

Nikt jeszcze nie napisał komentarza - możesz być pierwszy.

Jeśli chcesz, możesz wystawić ocenę

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^