Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

Jabłko składa się z nadjabłcza, krainy grzybów i papieru

Data dodania: Wtorek, 31 grudnia 2013, 02:31

Uwaga: jeśli interesuje cię "Kraina Grzybów", na pewno zainteresuje cię również wpis o Angeli Berkel.

__________

Nie będę się silił na żadne mądrości czy absurdy, bo film, który pragnę wam zaprezentować jest tak mądry i absurdalny sam w sobie, że bym nie dał rady. Morałów też nie będzie, bo nie ma z czego ani po co, a po projekcji umysł jest nieco rozstrojony. W każdym razie całość, stylizowana na bardzo stary materiał, robi ogromne wrażenie, a autor ewidentnie ma nieźle nasrane w głowie (to komplement). Kurtyna w górę. Zapraszam do grzybowej krainy.

Oryginalny opis filmu jest taki:

Agatka dowiaduje się w jaki sposób jabłko. Pomaga jej wiewiórka Małgosia, która również. Mama Agatki chociaż nie ma pojęcia...

A sam film jest taki:

youtubeplay

Kraina Grzybów, Poradnik Uśmiechu 1 - Jak skutecznie jabłko

Moje pierwsze skojarzenie było z filmem "Slaughtered Vomit Dolls", który nakręcił pan o pseudonimie Lucifer Valentine. Co prawda akcja filmu nie dzieje się w krainie grzybów, a z jabłkami film ma wspólnego jedynie tyle, że można dostać sraczki, ale kto widział chociażby trailer, ten na pewno pamięta głos Szatana i poroniony klimat. O samym filmie nie ma co za dużo mówić, bo tytuł mówi chyba wszystko - dupy, rzyganie i krew, jedzenie rzygów i krwi (razem i osobno).

Trailera nie zobaczycie (prawdziwego, nie tego gówna co się wala po YT, i w którym nic nie ma), bo strona filmu już nie działa (rok 2005), YouTube konsekwentnie go u siebie usuwa, a dalej nie chciało mi się szukać. Natomiast recenzję możecie przeczytać tutaj.

PS w oryginalnym trailerze była m. in. scena opisywana na podanej stronie:

Jedną z najbardziej chorych sekwencji w "Slaughtered Vomit Dolls" jest obcięcie czubka czaszki jakiegoś człowieka, a następnie konsumpcja jego mózgu, połączona z wymiotowaniem do otwartej głowy nieszczęśnika, a potem znowu konsumpcja powstałej w ten sposób "substancji" i tak w kółko przez kilka minut. Naprawdę chora (ale też mocna) scena...

Komentarze

  • Piątek, 3 stycznia 2014 [14:47] plDevilWeed

    Zajebiste, trzepie w bani po maxie :)

    Ocena: 5#
Średnia ocena: 5

Jeśli chcesz, możesz wystawić ocenę

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^