Blog

Uwaga, uwaga! Widzę po statystykach, jak sracie na okoliczne działy, więc przypominam, że mój blog, to nie tylko blog - to również kącik filmowy, kącik muzyczny, rysowanki, a teraz jeszcze facefuck. Wszystko dostępne zarówno z nawigacji, jak i z tego miejsca, co na nie właśnie patrzycie (dopóki go nie usunę).

 • Jak poznałem waszą matkę

  Data dodania: Poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:53

  Jako emocjonalny kaleka ładuję się w tak patologiczne relacje damsko-męskie, że można by o nich zrobić osobnego bloga. Sam nie mam w głowie najlepiej (tak naprawdę, to jest tam bardzo źle), a do tego w swojej głupocie dobieram równie durne partnerki, przez co odpierdalają się lepsze rzeczy niż w „Uwadze” TVN i wychodzą relacje, w których siedzę tylko dlatego, że jestem chory na łeb, bo normalnie to bym spierdalał hen daleko.

  Jako emocjonalny kaleka, który w życiu ruchał tak mało, że praktycznie wcale (mówiłem, że o ruchaniu potrafię tylko pisać), postanowiłem powiedzieć „dość” i odmienić swoje życie. Na kurwy nie pójdę, bo się brzydzę, ale jako emocjonalny kaleka, wychowany na bajkach Disneya, dziecinnie naiwny i ze spaczoną wiarą w naturalną ludzką dobroć, uznałem, że doskonałym pomysłem będzie pójście do niekurwy i postawienie sprawy jasno - no bo niby dlaczego ktoś miałby nie pomóc bliźniemu w potrzebie?

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Banialuki

  Data dodania: Czwartek, 19 września 2019, 17:56

  Raz na jakiś czas robimy sobie ze znajomymi wyjścia do jakiegoś ładnego lokalu z jedzeniem - tym razem padło na restaurację Banialuka przy ulicy Szkolnej w Warszawie (dla pewności - lokal widoczny na zdjęciu powyżej). Oto, jak się ta wizyta skończyła (spoiler: tragicznie).

  czytaj całość »komentarze (7)
 • Audiencja u Winiego

  Data dodania: Niedziela, 16 lutego 2020, 23:30

  Jakiś czas temu opublikowałem wpis podróżniczy zatytułowany "świata ciekawy, chuj pierdolony" - zbiorcze podsumowanie wszystkich podróży, których udało mi się dokonać w ciągu roku. Jedną z nich postanowiłem z tego zestawienia wyciągnąć i wstawić jako osobny wpis, bo jest zbyt dobra, by zaginąć w gąszczu, a absurd w zorganizowaniu czegoś takiego rozczula mnie do dziś.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Świata ciekawy, chuj pierdolony

  Data dodania: Sobota, 6 maja 2017, 03:02

  Właśnie pobiłem własny rekord - wpis sylwestrowy 2016/2017 publikuję w... grudniu 2017. Oto on!

  Po czym poznać no-life'a, blogera-programistę? Na przykład po tym, że nie ma kolegów i wszędzie łazi z laptopem, a jedyne, co potrafi, to chlać, programować i pisać o ruchaniu – samo życie, ale jak tak, to po co mam siedzieć w domu, skoro mogę to robić gdziekolwiek (tym bardziej, że ja przecież nie mam domu)?

  Kolejność według kolejności, czyli zgodnie z byciem. Przy okazji powinna się też trochę jakby usprawiedliwić rzadkość moich publikacji (chodzi o ich częstotliwość, nie gównianość, chyba).

  czytaj całość »komentarze (6)
 • Alek, chuju, nie tu

  Data dodania: Środa, 11 lutego 2015, 16:24

  Gdybym opublikował statystyki ­odwiedzin, to byłby to chyba najzabawniejszy wpis w historii całego bloga. Miałem wrzucić coś zupełnie innego, ale statystyki są tak marne, że zanim to zrobię, to muszę trochę pojęczeć, bo mam w zanadrzu wpisy, po których nic już nie będzie takie, jak przedtem, które muszą dotrzeć do większej liczby ludzi i nie mogą się zmarnować, bo mi serce pęknie.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • Chamstwo, prostactwo i mordobicie

  Data dodania: Wtorek, 27 grudnia 2016, 13:38

  Rok temu umieściłem na moim pysznym blogu wpis "Liga niezwykłych dżentelmenów", a ostatnio jego kontynuację, zatytułowaną "Chamstwo i prostactwo", gdzie pojawił się taki tekst:

  (...) można wykazać się elokwencją albo ciętą ripostą, za którą powinno się dostać w pysk, ale z jakiegoś powodu się nie dostaje.

  Ponieważ wielkimi krokami zbliża się koniec roku i potrzebne będzie jakieś podsumowanie, to z żalem muszę wyznać, że fragment o niedostawaniu w ryj zdążył się tak jakby zdezaktualizować, bo oto w końcu... dostałem wpierdol. Cóż - na własne życzenie i kiedyś w końcu stać się to musiało, co zresztą potwierdzili wszyscy moi znajomi, chujki, koledzy, kurwa.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Chamstwo i prostactwo

  Data dodania: Sobota, 7 listopada 2015, 02:40

  Zachęcony popularnością wpisu o mojej elokwencji i błyskotliwym dowcipie, postanowiłem zrobić sequel, a żeby nie było monotematycznie, to jest też na inne tematy. Wstęp był poprzednio, kto czytał, ten wie, a kto nie, to nie, więc możemy przejść od razu do konkretów.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Pieprz sofę w zielone prążki [zdjęcia]

  Data dodania: Niedziela, 11 grudnia 2016, 23:43

  Odkąd żeś sobie życie poukładał, to już nie masz o czym pisać, ta twoja "trylogia" to straszne gówno, a "dwójka" to same flaki, nuda i dygresje.

  Wychodzi na to, że jestem jak Mickiewicz, czy tam Sienkiewicz, jeden chuj - nie dość, że napisałem trylogię, to jeszcze równie marną, tylko finał ciekawszy. Kto chce, ten może wierzyć, a kto nie, ten nie, ale "serię niefortunnych zdarzeń" napisałem w czerwcu, a opublikowałem nie w czerwcu, tylko z dużym opóźnieniem (umysłowym również), a jest to o tyle istotne, że był tam taki fragment:

  I dlatego pewnie skończę jak Tyler Durden - nazbieram gratów, których nie chcę ani nie potrzebuję, aż w końcu dorosnę, powiem samemu sobie "pieprz sofę w zielone prążki" i wypierdolę wszystko w powietrze, razem z całą chałupą.

  No i proszę - myślenie życzeniowe, bo kilka tygodni później nastąpiła eksplozja w centrum Warszawy, a ja zostałem bezdomnym blogerem (co również publikuję z opóźnieniem).

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Seria niefortunnych zdarzeń

  Data dodania: Czwartek, 27 października 2016, 13:33

  Mamy listopad, a wy czytacie właśnie wpis z czerwca. Poprzedni miał być jednorazowym wrzutem na szybko, żeby odreagować moje lotnicze pierdolce, ale tak się ociągałem z publikacją, że w międzyczasie zdążył się wydarzyć ciąg dalszy (właśnie go czytacie) i jeszcze dalszy, aż ze wszystkiego zrobiła się trylogia. Po trzeciej części i tak nikt mi nie uwierzy, ale chuj tam - jedziemy z "dwójką" i kończymy nudne życiówy, bo jak tak dalej pójdzie, to się nie wyrobię z wpisem noworocznym i kilkoma zajebistościami, które czekają na wypłynięcie (coś, jak gówno z szamba).

  czytaj całość »komentarze (0)
 • Malaga, Tiki-Taki, Kasztanki

  Data dodania: Czwartek, 2 czerwca 2016, 02:26

  Jak powszechnie wiadomo, jestem aspołecznym gburem, który nie umie współżyć z innymi - ja nie lubię ludzi, ludzie nie lubią mnie, na imprezy, o ile mnie ktoś zaprosi, przychodzę w konkretnym celu i dla konkretnych osób, więc najczęściej siedzę w kącie, nie bawię się, nie tańczę ani nie rozmawiam, a jak mnie ktoś zapyta, czemu się nie uśmiecham, to odpowiadam, że mam paraliż twarzy - ale już szczególnie nie umiem współżyć z przygłupami i tłustymi, zapoconymi, sapiącymi grubasami, co nie spuszczają nawet wody po sraniu, bo przecież jaśniepan jest królem korpo i od tego jest sprzątaczka, więc pięć lat temu pizdnąłem wypowiedzenie i poszedłem na urlop, przysięgając na panią bozię, że na etat nie wrócę.

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Życie to nie film

  Data dodania: Czwartek, 9 czerwca 2016, 15:33

  Miałem chwilę przerwy w widzeniach z kumplem, który chyba wali w chuja i ma dziewczynę, o której mi nie mówi, bo strasznie się za siebie wziął, zaczął się ruszać, biegać i w ogóle, jak nie on.

  czytaj całość »komentarze (0)
 • It's alive!

  Data dodania: Piątek, 6 maja 2016, 01:00

  W obawie o utratę moich (około trzech, według statystyk) wiernych fanów napiszę to samo, co piszę zawsze po długiej ciszy/niemocy twórczej: wciąż żyję, choć na to nie wygląda. Można powiedzieć, że na chwilę dopadło mnie dorosłe życie, więc zwyczajnie nie mam czasu na swoją radosną twórczość, ale opłaciłem domenę na kolejny rok, więc umówmy się - dopóki blog działa, to znaczy, że będzie prowadzony, a wy będziecie na niego zaglądać dopóki domena nie zdechnie lub nie napiszę wyraźnie "adios".

  Korzystając z okazji mogę za to uchylić rąbka tajemnicy - cierpliwość zostanie wam wynagrodzona, bo od jakiegoś czasu pracuję nad dwoma kolejnymi opowiadaniami z serii "Zwyrolfabet" - "B, jak Bukkake" oraz "C, jak Cysta", których fabuła nie jest tak oczywista, jak tytuły, do tego w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawią się tutaj dwa wyjątkowe wpisy, które będą wyjątkowe dlatego, że pierwszy raz w historii mojego świńskiego gnoju pojawią się filmy, które zamierzam zrobić ja sam (plus ktoś od montażu i kilku innych rzeczy, ale oni się nie liczą).

  Tymczasem zawsze możecie sprawdzić, czy coś nowego nie pojawiło się na mikroblogu, gdzie umieszczam różne takie i inne, na które nie trzeba tyle czasu, co na inne inne.

  komentarze (2)
 • Masu masu

  Data dodania: Czwartek, 25 lutego 2016, 17:20

  Jako że znudziło mi się programistyczne klepanie w klawisze, postanowiłem poklepać ludzi po plecach i otworzyłem jakiś czas temu poboczną działalność - salon masażu. Ale uwaga, tu zaskoczenie: takiego zwykłego masażu - nie ma ssania chuja, walenia konia ani masowania prostaty (konia walę i masuję prostatę tylko sobie, jak podczas masażu siedzę w pokoju obok, a klient o tym nie wie).

  czytaj całość »komentarze (1)
 • Kuchenne rewolucje

  Data dodania: Czwartek, 14 stycznia 2016, 03:16

  Ponad dwa lata temu wspomniałem jednym zdaniem o historii, która wydarzyła się na pewnej imprezie. Ponieważ do dziś historia ta bawi mnie, głównego bohatera oraz każdego, kto o niej słyszy, postanowiłem w dzisiejszym odcinku kuchni pełnej niespodzianek opisać ją ze szczegółami, żeby mogła bawić też tych, którzy o niej nie słyszą.

  czytaj całość »komentarze (2)
 • B, jak ...

  Data dodania: Środa, 3 maja 2017, 17:13

  "B, jak ...", to kolejne opowiadanie ze zwyrolsko-alfabetycznej serii "Zwyrolfabet". Nikt nie wierzył, że w ogóle powstanie więcej niż jedno, ale że powstało więcej, niż dwa, to już w ogóle szok i niedowierzanie, nawet dla mnie.

  Momentami może nawet i jest infantylne (jak większość dowcipów o sraniu), ale z wielu powodów "B" jest jednym z moich ulubionych i najważniejszych w serii. No, jest też częściowo walką z własnymi demonami, a wspominałem o nim jednym zdaniem już rok temu w końcówce tego wpisu.

  czytaj całość »komentarze (0)

Lajkuj, bądź na bieżąco: Attention Whore na Facebooku

wróć na górę ^